0
دکتر جعفرپور - دارالوکاله حق

صحبت مستقیم با یک وکیل

برخلاف تصور حاکم در جامعه از هزینه گزاف حق المشاوره و حق الوکاله وکلا چنین امری خلاف واقع بوده بلکه وکلای محترم علاوه بر ارائه خدمات رایگان در قالب دایره معاضدت و وکیل تسخیری در ارائه مشاوره نیز  هزینه ی دریافتی در قیاس با مزایا و فوایدی که مشورت با وکیل نصیب افراد میگردد قابل قیاس نیست.


برخی اوقات با پرداخت مبلغ حق المشاوره مانع بروز خسارت و یا انعقاد قراردادی اشتباه خواهید شد که منافع حاصله از این امر قابل قیاس با هزینه ای که پرداخت نموده اید نخواهد بود.

بدون دغدغه و توجه به میزان حق المشاوره به دفتر وکلا مراجعه و از ایشان بخواهید تا نسبت به موضوع و سوال مورد نظر شما اطلاعات حقوقی خویش را در اختیار شما قرار دهد.حق المشاوره و پرداخت هزینه ی مشاوره در قیاس به آنچه که شما در مشاوره با وکیل دریافت می دارید بسیار ناچیز است .با این وصف دارالوکاله حق حاضر است رایگان شما را همراهی نموده و سوالات حقوقی شما را پاسخگو باشد.

وکالت هنر مقدس دفاع از حق و عشق به احقاق حق مظلوم است.

[/vc_column_text]

 • دادخواست.dolorem
  دادخواست به منزله شروع دعوی حقوقی است که در تنظیم آن توجه به خواسته و دلایل و منضمات ادعا ضروری است.
 • ایرادات دادخواست
  ماده۸۴قانون آیین دادرسی مدنی ایرادات وارده بر دادخواست و دعوی مطروحه را احصاء نموده لذا لازم است درتنظیم دادخواست به موارد مذکور در ماده ۸۴قانون آیین دادرسی توجه نمود.

ذینفع بودن و داشتن سمت از اصلی ترین موارد لازم الرعایه در طرح دعوی است

 • ایرادات شکلی دادخواست
  مشخص نبودن دادخواست که تحت عنوان ابهام در دعوی تعریف میشود همراه با عدم توجه  دعوی به خوانده از جمله ایرادات شکلی دادخواست تلقی می شود.
 • داوری
  داوری در قراردادهای خصوصی ضمن تسریع در حل و فصل اختلافات سبب صرفه جویی در هزینه و ختم به خیر شدن اختلافات است.
[/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

(function($) { // console.log($); })( jQuery );